Nowe Miasteczko On Line
Click for Zielona Gora, Poland Forecast

Menu główne
 Strona główna
 Aktualności
 Publicystyka
 Wywiady
 Kultura
 Sport i rekreacja
 Reportaże
 Fotoreportaże
 Archiwum
    Wyszukiwarka
Strony interaktywne
 Plan miasta
 Zdjęcie satelitarne
 Galeria
Z kronik miejskich
 UMiG Nowe Miasteczko
 Parafia Nowe Miasteczko
 Zespół Szkół Nr 1
 Stowarzysz. Przyjaciół NM
 Obywatele dla Demokracji
 OKiS Nowe Miasteczko
 OSP Nowe Miasteczko
 Koło Łowieckie "Orzeł"
 ROD "Tulipan"
Strony gminne i inne
 Dwór w Szybie
 Bluesobranie

Zajrzyj tutajPowered by phpBB2

Strona główna Administracja


Serwis Nowe Miasteczko On-Line istnieje od 22 marca 2002 r.


   Witaj w serwisie

Zapraszamy do Niezależnego Forum Internautów Nowego Miasteczka.

Staramy się być na bieżąco we wszystkim, co dzieje się w Nowym Miasteczku. Nie wszędzie jednak możemy dotrzeć. Jeśli masz jakieś ciekawe informacje, o których nie wiemy, podziel się nimi. Z chęcią przyjmiemy do współpracy każdego, kto ma coś ciekawego do powiedzenia.

RomanSDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/inc/functions.inc.php on line 7

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/show_news.php on line 23

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/show_news.php on line 43

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54
Rozmowa z dyrektorem Zespołu Szkół Nr 1, Zbigniewem Koszowskim (29.08.2003 r.)
Dodał: RomanS , 09 Feb 2008

Panie Dyrektorze.
1 września - równocześnie z początkiem nowego roku szkolnego zaczyna Pan kolejną kadencję na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 w Nowym Miasteczku. Dodajmy, że jest to efekt przedłużenia Pańskiego dyrektorowania przez burmistrza, a nie wynik konkursu. Jak Pan sądzi - czym "urzekł" Pan burmistrza, że zdecydował się na taki właśnie krok?

Przetarg dla rolników (27.08.2003 r.)
Dodał: RomanS , 09 Feb 2008

Dnia 17 września 2003 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 w Nowym Miasteczku odbędzie się przetarg na sprzedaż sprzętu rolniczego już zbędnego szkole. W przetargu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, którzy do godziny 12 w dniu 17 września 2003 roku wpłacą wadium w odpowiedniej, do ceny wywoławczej wielkości.

Przetarg odbędzie się w formie licytacji ustnej dnia 17 września 2003r. o godzinie 13.

Regulamin przetargu można odebrać w sekretariacie szkoły .

Ceną wywoławczą jest cena wyceny na poszczególny sprzęt.

Wszystkich rolników naszej gminy zapraszamy do wzięcia udziału w przetargu.

K.D.

Wybory uzupełniające (25.08.2003 r.)
Dodał: RomanS , 09 Feb 2008

Kiedy 25 czerwca radni podejmowali decyzję o wygaśnięciu mandatu radnego Leszka Gurecznego i Wiesława Szkondziaka wiadomym było, że wybory uzupełniające do Rady Miejskiej muszą odbyć się w terminie 3 miesięcy.

Kalendarz wyborczy wyznaczył datę tych wyborów na niedzielę 21 września br. Ten sam kalendarz określił dzień 22 sierpnia ostatnim dniem składania przez Komitety Wyborcze list poparcia dla kandydatów na nowych radnych. Miejska Komisja Wyborcza czekała tego dnia do północy i doczekała się w sumie zgłoszeń od siedmiu komitetów wyborczych zgłaszających ośmiu kandydatów na nowych radnych.

Obóz "Zagłębia" Lubin (08.08.2003 r.)
Dodał: RomanS , 09 Feb 2008

Od 1 sierpnia 2003 r. w internacie ZSP 6 w Nowym Miasteczku przebywają na obozie sportowym młodzi piłkarze "Zagłębia" Lubin . Do 12 sierpnia 2003 r. gościć będziemy chłopców z rocznika 1990 i 1991, a od 12 sierpnia do 23 sierpnia 2003r. przyjadą do nas mali piłkarze z rocznika 1994.

Z dniem 1 września 2003 r. nasza szkoła rozpoczyna kształcenie młodzieży w "ogólniaku" sportowo-turystycznym ze specjalnością - piłka nożna.

Na mocy porozumienia z naszym klubem partnerskim "Zagłębiem" Lubin , na obóz sportowy do Nowego Miasteczka przyjechali młodzi piłkarze z tego klubu.

W czasie pobytu na obozie chłopcy doskonalą umiejętności piłkarskie, poznają atrakcje turystyczne naszej gminy i rozegrają mecze sparingowe (Pogoń Wschowa, GKS Dospel Katowice i Nowe Miasteczko).

Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej na mecz "Zagłębie" Lubin - Nowe Miasteczko chłopców rocznika 1990 i młodszych, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Nowym Miasteczku, w sobotę 9 sierpnia, o godzinie 16.00.

K.D.

Uczeń - Polak - Europejczyk (02.08.2003 r.)
Dodał: RomanS , 09 Feb 2008

Polska od lat ubiega się o członkostwo w Unii Europejskiej (UE). Parlament zadecydował, aby Polacy w referendum mogli wyrazić swoje zdanie: czy są za wejściem Polski do UE czy przeciw. Aby pomóc obywatelom podjąć decyzję, wiele instytucji i osób zaangażowało się w informowanie społeczeństwa o korzyściach i zagrożeniach płynących z przystąpienia bądź nie przystąpienia Polski do UE.

<< Poprzedni 1 2 3 4 5 Następny >>

Content Management Powered by CuteNews

Laureat konkursu
Dziennikarz Obywatelski
2007 Roku

II miejsce
w kategorii
Wybór Internautów

Twój kalendarz
Grudzień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

  Na imieniny idź do:
  Alfreda, Izydora, Zoriny

  22.12 - Początek Zimy
  24.12 - Wigilia Bożego Narodzenia
  25.12 - Boże Narodzenie
  31.12 - Sylwester

Pogoda w regionie
Kliknij po prognozę pogody dla Zielonej Góry
Cytat dla Ciebie

Losowy obrazek

 
do góry   

Strona 'Nowe Miasteczko On-Line' reprezentuje wyłącznie poglądy Autora i nie jest ani w sposób finansowy, ani organizacyjny związana z żadną organizacją państwową, samorządową czy inną. Imiona, nazwiska i inicjały osób pełniących funkcje publiczne są prawdziwe; imiona, nazwiska i inicjały innych osób zostały zmienione, a wszelka zbieżność z nazwiskami prawdziwymi jest przypadkowa. Nie dotyczy to osób, które wyraziły zgodę na ujawnienie swojego prawdziwego imienia, nazwiska, inicjałów.
   Wszystkie opisywane wydarzenia są w zasadniczej treści prawdziwe, jednak Autor - znając niektóre fakty z opowiadań, i mając do dyspozycji jedynie własny punkt widzenia - nie może zagwarantować pełnej zgodności z rzeczywistością.
   Autor nie ponosi też odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach autorstwa gości niniejszego serwisu. System News oraz Forum pozwala bowiem każdemu na dokonywanie dowolnych wpisów na stronie. Usuwane będą wyłącznie teksty zawierające treści o charakterze obelżywym oraz słowa powszechnie uznawane za wulgarne.


Dr.Smoke shop