Nowe Miasteczko On Line
Click for Zielona Gora, Poland Forecast

Menu główne
 Strona główna
 Aktualności
 Publicystyka
 Wywiady
 Kultura
 Sport i rekreacja
 Reportaże
 Fotoreportaże
 Archiwum
    Wyszukiwarka
Strony interaktywne
 Plan miasta
 Zdjęcie satelitarne
 Galeria
Z kronik miejskich
 UMiG Nowe Miasteczko
 Parafia Nowe Miasteczko
 Zespół Szkół Nr 1
 Stowarzysz. Przyjaciół NM
 Obywatele dla Demokracji
 OKiS Nowe Miasteczko
 OSP Nowe Miasteczko
 Koło Łowieckie "Orzeł"
 ROD "Tulipan"
Strony gminne i inne
 Dwór w Szybie
 Bluesobranie

Zajrzyj tutajPowered by phpBB2

Strona główna Administracja


Serwis Nowe Miasteczko On-Line istnieje od 22 marca 2002 r.


   Witaj w serwisie

Zapraszamy do Niezależnego Forum Internautów Nowego Miasteczka.

Staramy się być na bieżąco we wszystkim, co dzieje się w Nowym Miasteczku. Nie wszędzie jednak możemy dotrzeć. Jeśli masz jakieś ciekawe informacje, o których nie wiemy, podziel się nimi. Z chęcią przyjmiemy do współpracy każdego, kto ma coś ciekawego do powiedzenia.

RomanSDeprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/inc/functions.inc.php on line 7

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/show_news.php on line 23

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/show_news.php on line 43

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/rosta/public_html/cutenews/inc/shows.inc.php on line 54
Jesienny koncert (03.12.2006 r.)
Dodał: RomanS , 13 Feb 2008
Najpierw kampania wyborcza, a później obie wyborcze tury sprawiły, że ten Jesienny Koncert zorganizowany przez nasz OKiS, odbył się dopiero dzisiaj.
Tradycyjnie przygotowany, na normalnym - niezłym - poziomie, pozwolił na pokazanie się publiczności różnym wykonawcom - od przedszkolaków, poprzez szkolny zespół pod kierunkiem Beaty Kopyciel, dziewczęta ze Studia Wokalnego działającego przy naszym OKiS, aż po obchodzący 13 rocznicę istnienia, zespół "Kalina".
Właśnie z tej okazji, po raz pierwszy od czasu wyborów, pokazał się publicznie burmistrz Józef Giemza. Ogromnie wzruszony po raz ostatni wręczył kwiaty "Kalinie", po raz ostatni "Kaliny" podziękowały swojemu (jak to podkreślają) burmistrzowi, za wszystko co dla nich przez te trzynaście lat zrobił.

Koncert zakończył wspaniały występ zespołu rodziny Karpińskich z Karpacza. Ojciec z dwiema córkami dali niecodzienny popis gry zespołowej. Wspaniałą techniką gry na skrzypcach popisywała się młodsza z córek, wzbudzając gorący aplauz stopniowo kurczącej się publiczności.

A propos publiczności...

Po raz pierwszy od bardzo dawna zabrakło na koncercie VIP-ów. Wprawdzie był burmistrz Giemza, ale w trakcie występu "Kaliny" opuścił salę.
Było też troje radnych - jednak cała reszta miejskiej "elity", pomimo imiennych zaproszeń, nie zaszczyciła swoją obecnością sali OKiS.
Były przewodniczący Rady minionej kadencji, Julian Szulc był na każdym koncercie, jaki się w trakcie tych czterech lat odbywał. Wielu dawnych radnych także oklaskiwało występujących artystów... Do aktualnych radnych chyba jeszcze nie dotarło, że tak po prostu wypada.
A może (gdyby się dzisiaj pojawili) musieliby zweryfikować swoją dotychczasową opinię, że "w kulturze nic się ciekawego w Nowym Miasteczku nie dzieje"?
Swojej opinii na pewno nie zweryfikuje pan Edward Z., którego też na sali nie widziałem, a który właśnie z powodu braku działania, jeszcze przed wyborami "zwalniał z pracy" obecną kierowniczkę OKiS-u...

Cóż, zmęczeni politycznymi ustaleniami członkowie nowej, rządzącej koalicji woleli w domowym zaciszu zbierać siły przed wtorkowym "starciem" z opozycją, niż swoją obecnością "wspierać" dotychczasowe działania OKiS...
Komentarzy: [0]

Dodaj własny komentarz:

Nick:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotikony: smilewinkwassattonguelaughingsadangrycryingWprowadź poniższy kod

Security Image
| Zapomnij o mnie
Content Management Powered by CuteNews

Laureat konkursu
Dziennikarz Obywatelski
2007 Roku

II miejsce
w kategorii
Wybór Internautów

Twój kalendarz
Grudzień
Nd Pn Wt Sr Cz Pt So
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

  Na imieniny idź do:
  Alfreda, Izydora, Zoriny

  22.12 - Początek Zimy
  24.12 - Wigilia Bożego Narodzenia
  25.12 - Boże Narodzenie
  31.12 - Sylwester

Pogoda w regionie
Kliknij po prognozę pogody dla Zielonej Góry
Cytat dla Ciebie

Losowy obrazek

 
do góry   

Strona 'Nowe Miasteczko On-Line' reprezentuje wyłącznie poglądy Autora i nie jest ani w sposób finansowy, ani organizacyjny związana z żadną organizacją państwową, samorządową czy inną. Imiona, nazwiska i inicjały osób pełniących funkcje publiczne są prawdziwe; imiona, nazwiska i inicjały innych osób zostały zmienione, a wszelka zbieżność z nazwiskami prawdziwymi jest przypadkowa. Nie dotyczy to osób, które wyraziły zgodę na ujawnienie swojego prawdziwego imienia, nazwiska, inicjałów.
   Wszystkie opisywane wydarzenia są w zasadniczej treści prawdziwe, jednak Autor - znając niektóre fakty z opowiadań, i mając do dyspozycji jedynie własny punkt widzenia - nie może zagwarantować pełnej zgodności z rzeczywistością.
   Autor nie ponosi też odpowiedzialności za treści zawarte w komentarzach autorstwa gości niniejszego serwisu. System News oraz Forum pozwala bowiem każdemu na dokonywanie dowolnych wpisów na stronie. Usuwane będą wyłącznie teksty zawierające treści o charakterze obelżywym oraz słowa powszechnie uznawane za wulgarne.


Dr.Smoke shop